Neuropsycholog w Lublinie Katarzyna Zieniewicz

Jestem absolwentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dodatkowo ukończyłam Studium Doktoranckie Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Kończona przeze mnie rozprawa doktorska dotyczy trudności w funkcjonowaniu u osób z pourazowym uszkodzeniem mózgu.

Początkowo pracowałam jako psycholog na oddziale ortopedii i rehabilitacji w Pierwszym Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie. Następnie przyjmowałam pacjentów w wieku dziecięcym i dorosłych w ramach NZOZ w Lubartowie, Chełmie i Lublinie, między innymi w Poradniach Zdrowia Psychicznego i Poradniach dla Osób z Autyzmem. Do 2021 roku byłam psychologiem na Dziennym Oddziale Psychogeriatrycznym NZOZ Sanus w Lublinie.   

Prywatnie jestem mężatką, mam dwoje dzieci.

Początki MOJEJ FIRMY

Diagnozą i terapią neuropsychologiczną zajmuję się zawodowo od 2007 roku. Od 2015 roku prowadzę prywatną praktykę w ramach Ośrodka Psychosystem w Lublinie, gdzie ponadto udzielam porad z zakresu psychologii dziecięcej. Wykonuję również badania i opinie dla Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych.

Regularnie poszerzam swoją wiedzę o najnowsze doniesienia z badań naukowych, prezentowane w literaturze tematycznej oraz na kongresach Polskiego Towarzystwa Neuropsychologicznego, którego jestem członkiem od 2008 roku. Od 2014 roku jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Za osiągnięcia w zakresie szerzenia neuronauk w Polsce otrzymałam dyplom Virtuti Medicinali oraz nagrodę Copernicus Price.

psycholog-dzieciecy-lublin
 

ZADZWOŃ