Neuropsycholog w Lublinie Katarzyna Zieniewicz

Jestem absolwentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dodatkowo ukończyłam Studium Doktoranckie Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Kończona przeze mnie rozprawa doktorska dotyczy trudności w funkcjonowaniu u osób z pourazowym uszkodzeniem mózgu. Diagnozą i terapią neuropsychologiczną zajmuję się zawodowo od 2007 roku. Początkowo pracowałam jako psycholog na oddziale ortopedii i rehabilitacji w Pierwszym Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie.

Początki MOJEJ FIRMY

W 2011 roku, w ramach Fundacji Inkubator Przedsiębiorczości, rozpoczęłam prowadzenie firmy “TERAPIA Katarzyna Zieniewicz”. Mam doświadczenie w pracy z pacjentami po udarach mózgu, urazach czaszkowo-mózgowych, z chorobami neurodegeneracyjnymi, po operacjach neurochirurgicznych,
po nagłym zatrzymaniu krążenia.

psycholog-dzieciecy-lublin

Diagnozą i terapią neuropsychologiczną zajmuję się również w Ośrodku Psychosystem w Lublinie, gdzie udzielam także porad z zakresu psychologii dziecięcej. Ponadto pracuję w Oddziale Dziennym Psychogeriatrycznym i Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży NZOZ Sanus oraz wykonuję badania i opinie dla Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych.

Regularnie poszerzam swoją wiedzę o najnowsze doniesienia z badań naukowych, prezentowane w literaturze tematycznej oraz na kongresach Polskiego Towarzystwa Neuropsychologicznego, którego jestem członkiem od 2008 roku. Od 2014 roku jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Za osiągnięcia w zakresie szerzenia neuronauk w Polsce otrzymałam dyplom Virtuti Medicinali oraz nagrodę Copernicus Price.

Prywatnie jestem mężatką, mam dwoje dzieci.

ZADZWOŃ